Blog

Rituál yerba mate v dnech pandemie: „sdílejme okamžik, ne bombillu!
Pandemie koronaviru nám obrátila život naruby - země po celém světě se najednou musely naučit fungovat v nové realitě. Dnes vám povíme o zajímavé akci, kterou v souvislosti s pandemií provedl argentinský Národní Institut Yerby Maté. Už několikrát jsme řekli, že cesmína paraguayská hraje důležitou roli v místní kultuře - dnešní článek vám pomůže uvědomit si, jak je to důležité!
Přečtěte si více
Soul mate teabags – nejlepší yerba maté v čajových sáčcích!
Mnoho lidí lituje, že kvůli formě yerba maté je těžké si ji užívat v jiných místech než doma. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nálev, nemusíte ho vždy připravovat v tykvi a popíjet ho bombillou! Je tu další možnost - yerba mate v čajových sáčcích. Jaké jsou výhody tohoto řešení? Představujeme vám Soul Maté Teabags!
Přečtěte si více
Síla z přírody, aneb jak yerba maté podporuje imunitu organismu
Podzim je právě v tom nejlepším, dny jsou čím dál kratší a chladnější a my hledáme způsoby, jak nás chránit před nachlazením. Teplý šátek a čepice nestačí - stojí za to zkusit čistě přírodní způsoby a posílit tak své tělo. Ukázalo se, že yerba maté může být v tomto velmi užitečná. Jak yerba posiluje tělo a po jakých produktech stojí za to sáhnout?
Přečtěte si více
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel