La Selva Tradicional 1kg

La Selva Tradicional  1kg
Klepnutím zvětšíte
371,00 Kč
/ ks bez DPH
371,00 Kč / kg
Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Silný a klasický povzbudivý yerba mate. La Selva Tradicional je klasickou nabídkou od producenta, který má v bylinném spektru přehled jako málo kdo. Pečlivý proces sušení a poté vznik poslední verze výrobku, řadí Tradicional do vysoké pozice. Během luhování si můžeme všimnout , že se rychle zbarvuje do zelena. Intenzita barvy vznika během záměrně krátké doby odpočinku listů. Při vychutnávání čaje, si jej můžeme spojit s všeobecně známým zeleným čajem. A také proto má tato směsice nápadný zelený obal. Je třeba dát si pozor, protože ze začatku se nám tato yerba může zdát poněkud slabá. Ale přes to v sobě kryje delikátnost a pořádnou dávku povzbuzení, které se uvolňují poměrně dlouho. Typ sušení je označován jako Tipo UP-1. Znamená to, že obsahuje hlavně nadrobno pomleté listy, velký poměr pylu a 1 procent větviček.

 

 

Výrobce
Hmotnost
1000g
EAN
7730102001287
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel