Pajarito Organica 0,5kg

Pajarito Organica 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
177,00 Kč
/ ks bez DPH
354,00 Kč / kg
Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Limitována edice čistě ekologického yerba mate z plantáže Lauro Raatz! Pajarito Organica je výhradně směsice z organicky upravovaných keřů, které jsou pěstovány v souladu s přírodou. Vniklo mnoho yerb charakterizujících se čistými a přírodními složkami, avšak jenom Pajarito dosáhlo rovnováhy vyjímečně hloubkového aroma a chuti. Citelný hořec v lahodnější podobě ve srovnání do klasické elaborády od Pajarito. Nadále citelný charakteristické aroma, typické pro Pajarito – přinášející tabákovo zemní spojitosti. Dokonale vyvážené hodnoty jak chuťové tak vonné. Perfektní yerba mate.

 

Výrobce
Hmotnost
500g
EAN
7840013000535
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel