Piporé Despalada 500g

Piporé Despalada 500g
Klepnutím zvětšíte
100,00 Kč
/ ks bez DPH
200,00 Kč / kg
Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

 Pochází z provincie Missiones Pipore,kde se pěstuje netypickým způsobem. Každý keř, který odevzdává své drahocenné listy a větvičky – výrůstá v přírodních a divokých podmínkách. Díky tomu produkty Pipore se vyznačují čistě naturálním charakterem. Svou chutí, dobře povzbuzuje k práci. Hořečné doznaní s citelným rostlinným charakterem. Citelný hořec s kouřovým charakterem. V druhém kroku můžete pocítit rostlinné tóny, které nás přenesou na svěže posekanou louku běhěm letních dnů. Aby jste se přesvědčili, co to znamená – zkuste Pipore Despalada. Výrobce zaručuje, že yerba mate je bez lepku.

 

Výrobce
Hmotnost
500g
EAN
7793750000101
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel