Kraus Pionero 0,5kg

Kraus Pionero 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
185,00 Kč
/ ks. hrubý
370,00 Kč / kg
Snadný návrat dovnitř 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Pionero je intenzivnější sestra Kraus Organica. Jemné a bez kouřového aroma, zanechává příjemný dojem síly rostlin. Podobně jako všechny výrobky této značky i tato se vyznačuje vysokými ekologickými kvalitami. Keře yerba mate rostou na plantáži bez chemických přídavků. Vše ve shodě s přírodou. Chuť Pionero je podobná chuti klasických argentínských druhů, ale stále vychází z inovačních způsobů výroby. Surovina Krause je sušená horkým vzduchem. To zapříčiňuje, že je bez kouřového aroma. A taková hodnota je hodně vyhledávána svědomitými mateisty na celém světě. Jako Con Palo (je pozbaven paliček v drti) je především doporučen začinajícím mateistům kvůli delikátním chuťovým hodnotám, které jsou povzbudivé. Certifikováno jako vyrobek fěrového obchodu (Fair for life), oceněno jako ekologický výrobek. Jako jedna z mála značek získala cenu košernosti.

Výrobce
Hmotnost
500g
Zeptej se na produkt:
Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné. Tyto údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochrana osobních údajů. Odesláním souhlasíte s podmínkami.

hodnoceníKraus Pionero 0,5kg

2.00
Počet vydaných stanovisek:1
5
0
4
0
3
0
2
1
1
0
Kliknutím na hodnocení filtrujte recenze
2/5
Obvykle je Kraus Pionero mým oblíbeným matéčkem, ale to, které jsem zde zakoupil tak před měsícem je chuťově posunuté výrazně do kyselosti. Asi leželo dlouho na skladě, zmizela charakteristická trávovost.
2020-03-23
Jan, Praha 5
Byl tento názor užitečný? Tak 0 Nie 0
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidéjte vlastní fotku produkt:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel