Yerba Verde Mate Green Pomelo De Oriente 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Pomelo De Oriente 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Pomelo De Oriente 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Pomelo De Oriente 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Pomelo De Oriente 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
160,00 Kč
/ ks bez DPH
320,00 Kč / kg
Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Ušetřete nákup více

Yerba Verde Mate Green 3x500g

Yerba Verde Mate Green 3x500g

480,00 Kč(Levnější v sadě 20.00%)
384,00 Kč
Viz set

Svěží vůně citrusů hned po otevření balení symbolizuje nové dobrodružství, po boku Verde Mate Pomelo de Oriente. Ve složení citrusové kompozice naleznete: svěží mátu, kousky pomela, ibišek a pomerančovou kůru. Tento mix chuná skvěle za tepla i za studena. Je to nápoj plný síly a energie, který nám dodá správnou dávku osvěžení.

Nasládlá chuť pomela, lehce nahořklá chuť pomerančové kůry a kyselkavý ibišek společně se zeleným mate vytvoří vyváženou chuť. I na pohled vypadá tato směsice opravdu lákavě. Svěží zelená barva cesmíny paraguayské spolu s různými kousky pomela a částmi pomerančové kůry nás prostě uchvátí. V pozadí zahlédneme také ibišek. A tak si celá tato kombinace doslova prosí o zalití.

Po otevření balíčku cítíme sladké a osvěžující aroma, které se po zalití vodou stává mnohem intenzivnější. Náš čich je uchvácen čarovnou vůní nápoje.

Myslím, že tato kompozice Verde Mate by si zasloužila ocenění. Má velmi bohatou chuť i aroma. Setkáme se v ní s chutí sladkou, hořkou a také jemně nakyslou, a to vše díky svěžím citrusům. Mate se neztrácí v celku, naopak se spolu s ostatními složkami podílí na jeho složení. Tento odvar si musíte vychutnat, protože každý jeho doušek je úplně jiný.

Verde Mate Pomelo de Oriente je velmi specifické mate, ve kterém si sami vyberete směr, ve kterém budete po dobu popíjení kráčet. Pamatujte však, že všechny cesty jsou správné.

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Výrobce
Hmotnost
500g
Další informace
V provozních prostorech jsou baleny výrobky obsahující: ořechy. Děláme vše proto, aby bylo balení výrobků s alergeny prováděno s co největším časovým odstupem, ale nemůžeme 100% zaručit, že zabalené výrobky nebudou obsahovat stopové množství alergenů.
EAN
5902701423681
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel