Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg

Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg
Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg
Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg
Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg
Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg
Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg
Klepnutím zvětšíte
120,00 Kč
/ ks bez DPH
300,00 Kč / kg
Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Ušetřete nákup více

Yerba Mate Guarani Despalada + Yaguar 900g

Yerba Mate Guarani Despalada + Yaguar 900g

220,00 Kč(Levnější v sadě 20.00%)
176,00 Kč
Viz set

Krásné, jemné lístky, které v sobě ukrývají mnoho odstínů zelené barvy. Teplé a tajemné aroma, ve kterém ucítíme sluníčko. Guarani Despalada je další geniální produkt, který rozhodně nesmí chybět u vás doma. „Velmi silný hráč” ve své kategorii.

Sušina je nádherná. Na rozdíl od divoké, odvážné elaborády, ve které jsou viditelné jak lístky, tak i větvičky a hodně pylu, v despaladě máme pečlivě poukládané malé lístky.Tyto lístky nás svádí svou zeleností. Jakmile lístky zalijeme horkou vodou, začínají ji absorbovat a vytvářejí tak jedinečnou, teplou, sladovou, jemnou vůni. Aroma se nevnucuje, ba naopak, čeká, až si ho sami vychutnáme. Dokáže ovládnout naše smysly, stačí si jen přičichnout.

První doušky nás přenesou do tropické oblasti Guaranini Despalada. To však neznamená, že hned po prvním doušku už nemáme co poznávat. Celé yerba má toho hodně co představovat. Když pijeme despalado, je to, jako bychom utíkali ke slunci, pomalu se pohybovali po jeho paprscích mezi oblaky na nebi. Vychutnáváme si poslední doušky. Ta chuť je prostě nezapomenutelná. A i když je to cesta velmi jemná a delikátní, není vůbec nudná. Také díky sladovému znění. Tady, jako by to ostré páĺive slunce, se kterým se setkáváme v elaborádě, ustupovalo. Zde začíná chuť despalady – západ slunce. A i když je už večer, nejsme vůbec unavení. Mate totiž odbourává únavu a povzbuzuje nás. Tak máme sílu na večení relax spolu s přáteli nebo jen sami se sebou.

Guarani Despalada je zapadající paraguayské slunce, které se pomaličku ztrácí z obzoru. A tak rychle utíkejte za ním, abyste mohli ochutnat jeho poslední sluneční paprsky.

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Výrobce
Hmotnost
400g
EAN
7840078000402
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel