Guarani Katuava 0,5kg

Guarani Katuava 0,5kg
Guarani Katuava 0,5kg
Guarani Katuava 0,5kg
Guarani Katuava 0,5kg
Guarani Katuava 0,5kg
Guarani Katuava 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
110,00 Kč
/ ks bez DPH
220,00 Kč / kg
Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Silné Bylinkovo-kořeněné aroma ihned po otevřeí balíčku. Pak jste právě otevřeli neodolatelné yerba Guarani. Kdysi jsme přemýšlel nad tím jak by asi chutnalo spojení bylinkovo – kořeněná směsi s yerba mate. Dnes to už vím. Guarani Kutuava je právě ono spojení, opravdová síla s hlubokou chutí a aroma.

Tato značka nic neskrývá, cele složení je vidielné na první pohled oka. Silně vysušené lístky,klacíky a věvičky se spojují s novým „ tovaryšem” – kutuavou. Kuuava je legendární rostlina,která se v lidové medicíně používala jako afrodiziakum. Nejen, že dobře chutná, ale také máblahodárné účinky. Jasně hnědá kutuava spolu s svělezelenou sušinou tvoří jedinečný kontrast.

Aroma vzniká spojením silně opáleného yerba mate, a skěle vonícím stromem katauvy. Ihnedpo otevření ucítíte, že společně tvoří skvělý pár. Yerba mate se stává ještě více elegantní aluxusní. Celou dvojici pak doprovází burrito, které dodává osvěžení a energii svým mátovýmaroma. Sjednocuje celek a doplňuje jej. Proto ve výsledku vzniká ideální hluboký aaromatický trojůhelník.

Chuť je jedinečná právě díky spojení tří různých ingrediencí. Vychutnat si však můžeme opravdu každou ingredienci. Klasické, sluneční mate spojené s eleganí dřevěnou chutí kutuavy a svěžím burrito. Každý doušek má své osobié kouzlo. Nápoj je vhodý i prozačátečníky (maeisty), ale také pro ty, kteří si libují v klasice a milují ochucené yerba mate.

Guarani Katuava je skvělý chuťový požitek tří různých ingrediencí. A tak neváhejte a ochunejte!

  V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.

Výrobce
Hmotnost
500g
EAN
7840078000235
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel