Kraus Silvestre 0,5kg Peppermint

Kraus Silvestre 0,5kg Peppermint
Klepnutím zvětšíte
31,00 Kč
/ ks bez DPH
62,00 Kč / kg
Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Přírodní a aromatická kompozice yerba mate z divoce rostoucích bylin. Kraus je známý tím, že klade velkou váhu na ekologické hodnoty svých produktů.A přesně tak to je i se Silvestre Pepermint. Rozhodně osvěžující směsice, uspokojí chuťové buňky znalých mateistů. Delikátní a přírodní aroma bylin spojeno se svěžím aroma s nádechem hořkosti, které ja pozbaveno tradičního kouřového tónu. Jeho neobyčejné chuťové hodnoty poukazují na způsob přípravy drti, která je bez kouřového aroma. Kraus suší své yerba mate horkým vzduchem. Inovační metoda, ekologická plantáž v souladu s přírodou jsou příčinou toho, že když otevřete balení Silvestre Peppermint, můžeme skutečně očekávat přírodní opojení .

Výrobce
Hmotnost
500g
EAN
P 6592
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel