Barao De Cotegipe Nativa 1kg

Barao De Cotegipe Nativa 1kg
Klepnutím zvětšíte
371,00 Kč
/ ks bez DPH
371,00 Kč / kg
Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Brazilská Barão De Cotegipe Nativa je klasický, silný buket, který je nasáklý vůní a chutí. Zbavené kouřového aroma a hořce – jako každý erva. V hermetickém balení bylo uzavřeno osvěžující aroma spolu s lahodnou chutí. Silně zelená barva vybízí k ochutnání. Proces sušení a přípravy jej vyvyššuje nad ostatními yerby mate. Jeho listy nerostou na plantážích, ale v lesích. Díky tomu Barao Nativa nabírá velmi divoký, přírodní a tradiční chatakter. Chuťové poznaní je hluboké a příjemné. Zbavené hořce, může stanovit dobrý start pro začínající mateisty. Nárokuje si speciální zapařování, které se liší od argentínských a paraguayských způsobů. Rozhodně stojí za to ochutnat chuť přírody.

Výrobce
Čistá hmotnost
1000g
EAN
7896328200412
Kód výrobce
928
Jméno výrobku
Yerba Mate Barao De Cotegipe Nativa 1kg
Značka
Inna marka
Waga
500
Další vlastnosti
superfood
,
vegetariánské
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Close
pixel