Jerovia Organica 0,5kg

Jerovia Organica 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
185,00 Kč
/ ks. hrubý
370,00 Kč / kg
Snadný návrat dovnitř 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Jerovia Organica je vyráběno od 2006 roku. Pochází z plantáží, která se nachází v nejvíce bohaté biologicky a také nejvíce ohrožené oblasti naší planety, čili severně-východním Paraguayi. Yerba mate značky Jerovia je adresováno pro svědomité konzumenty, kterí ocení zdraví přímo z přírody. Vysoká kvalita drti uzavřené v balení je výsledkem pouze ekologických metod úpravy a produkce bez chemických prostředků. Také voda, která přináší rostlinám život, pochází z přírodních zdrojů. Zkušení mateisté především oceňují přírodní a silné chuťové hodnoty Jerovia Organica. Čisté a klasické aroma yerba. Věnováno milovníkům tradičních opojení nejvyšší kvality. Patří k nejsilnějším druhům yerba mate.

Výrobce
Hmotnost
500g
Zeptej se na produkt:
Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné. Tyto údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochrana osobních údajů. Odesláním souhlasíte s podmínkami.

hodnoceníJerovia Organica 0,5kg

4.00
Počet vydaných stanovisek:1
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
Kliknutím na hodnocení filtrujte recenze
4/5
Jemná, čistá přírodní chuť. Chlebovitá, lehce travnatá chuť.
2020-02-27
Jan, Praha 5
Byl tento názor užitečný? Tak 0 Nie 0
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidéjte vlastní fotku produkt:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel