Yerba Verde Mate Green Regulase 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Regulase 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Regulase 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Regulase 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Regulase 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
160,00 Kč
/ ks bez DPH
320,00 Kč / kg
Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Květiny, bylinky a yerba mate ve společné harmonii – Zdraví přímo na dlani. Verde Mate Regulase je další revoluční směsice yerba mate od brazilského producenta. Toto yerba není jen chutné, ale také zdravé. Řídí správnou funkci organismu, napomáhá při udržování stálé tělesné hmotnosti.

Je pro vás těžké vypít různé zdravotní směsice bylinek? Ať už „s” nebo „bez” přidání yerba mate? Často jsou velmi hořké, nepřiměřené vaší chuti a chybí v nich vyrovnanost a harmonie? V tomto případě je to úplně jinak. Všechny ingredience se krásně mísí, ani jedna není nijak výrazná. Prostě společně vytvářejí jedninečnou souhru chutí spolu s brazilským yerba mate.

Chuť je velmi vyrovnaná, není ani extrémně hořká, ani sladká. Prostě ideální. Přiznávám, že jsem se nejdříve hodně obával výrazné nahořklé chuti heřmánku a semínek kopru. Naštěstí byly mé obavy zažehnány. Chutnal opravdu výtečně. A musím podotknout, že i svěží chuť yerba mate nezanikla, ale naopak se ještě zvýraznila.

Ve složení yerba mate naleznete mimo jiné také bez, semínka kopru, morušovník, heřmánek, a šípky. A opravdu mi můžete uvěřit, že každá ingredience je cítit v odvaru. Již po otevření balení ucítíte lehce nasládlou vůni květů a bylinek, která je jedinečná. Ihned po zalití sušiny teplou vodou ucítíte ještě intenzivnější aroma.

Verde Mate Regulaseto nejenom pomáhá léčit, ale také udržuje vaše zdraví a chutná skvěle.

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Výrobce
Hmotnost
500g
Další informace
V provozních prostorech jsou baleny výrobky obsahující: ořechy. Děláme vše proto, aby bylo balení výrobků s alergeny prováděno s co největším časovým odstupem, ale nemůžeme 100% zaručit, že zabalené výrobky nebudou obsahovat stopové množství alergenů.
EAN
5902701423650
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel